Jsme tu pro Vás

VP industry 4.0 s.r.o.

od r. 1994

history

Historie a zaměření

Naše společnost byla založena v roce 1994.
Nabízíme kompletní řešení v oblasti průmyslového značení - od prvotní myšlenky, kterou chce zákazník realizovat, přes návrhy nejefektivnějších řešení, až po kompletní instalaci do výrobních linek.

trending_up

Mise a hodnoty

Naším cílem je přinášet vysokou užitnou hodnotu našim partnerům.
Na prvním místě jsou pro nás zákazníci, a proto poskytujeme služby a produkty, které zvyšují produktivitu a efektivitu výrobních procesů.

category

Produkty a služby

Specializujeme se na průmyslové značení a jeho automatizaci ve výrobním procesu.
Díky inovativním technologiím přinášíme našim zákazníkům konkurenční výhodu.

diversity_3

Tým a kultura

Náš tým tvoří více než 50 vysoce kvalifikovaných zaměstnanců.
Podporujeme profesní růst a rozvoj našich zaměstnanců, protože věříme, že investice do lidí je klíčem k dlouhodobému úspěchu.

add_business

Zákazníci a trh

Naši zákazníci jsou převážně z výrobního sektoru, technologického průmyslu a B2B trhů.
Naším cílem je udržovat dlouhodobé a důvěryhodné vztahy se zákazníky a poskytovat jim podporu při dosahování jejich obchodních cílů.

nature_people

Společenská odpovědnost a udržitelnost

Udržitelnost je jednou z našich klíčových zásad
Snažíme se minimalizovat ekologický dopad našich výrobních procesů a aktivně podporujeme iniciativy, které přispívají k ochraně životního prostředí.

2024

diversity_2

VP GROUP

Tvoříme součást skupiny VP Group, která sdružuje další 2 společnosti:
• INVO CZECH s.r.o., specializující se na CNC obrábění a výrobu jednoúčelových strojů
• HGLASER CZECH REPUBLIC s.r.o., zaměřenou na řezání a svařování laserovou technologií
Společně tvoříme silného partnera pro firmy v mnoha průmyslových odvětvích.

contact_phone

Kontakt

Pokud máte zájem o naše produkty a služby nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu, abychom vám pomohli najít nejlepší řešení pro vaše potřeby.

Budoucnost průmyslového značení s VP INDUSTRY 4.0

Našimi partnery jsou

BLUHM Systeme
play_arrow

BLUHM Systeme

Bluhm Systeme je předním poskytovatelem průmyslových značení s více než 50 lety zkušeností. Bluhm Systeme vyniká kvalitou "Made in Germany" a silným zaměřením na inovace. Díky jejich robustnímu a spolehlivému vybavení zajišťujeme, že naši zákazníci obdrží nejmodernější a nejefektivnější řešení pro své značení.

Tímto partnerstvím můžeme garantovat nejvyšší úroveň služeb a technologií, které jsou potřebné pro splnění náročných požadavků našich klientů.

HGTECH

HGTECH je průkopníkem a lídrem v oblasti laserových průmyslových aplikací, známý svou inovativní technologií a řešeními pro inteligentní výrobu. S více než 50 lety zkušeností poskytuje HGTECH špičková zařízení pro laserové řezání, svařování, značení a další speciální aplikace. Jejich hluboké porozumění výrobním trendům a neustálý vývoj nových technologií jim umožňuje nabízet řešení, která zvyšují efektivitu a kvalitu výroby.

Partnerstvím s HGTECH zajišťujeme našim zákazníkům přístup k nejmodernějším a nejspolehlivějším technologiím na trhu.

HGTECH
play_arrow
BOFA

BOFA

BOFA je světovým lídrem v oblasti odsávání par a prachu s více než 35 lety zkušeností. Specializují se na navrhování, vývoj a výrobu systémů pro odsávání par a prachu, které zlepšují pracovní prostředí a optimalizují průmyslové procesy. Jejich inovativní technologie zajišťují maximální účinnost a spolehlivost, což je důvodem, proč jsme si je vybrali jako jednoho z našich hlavních dodavatelů.

Partnerstvím s BOFA zajišťujeme, že naši zákazníci mají přístup k nejmodernějším a nejspolehlivějším technologiím odsávání na trhu.

inkdustry

Inkdustry je inovativní společnost specializující se na vývoj a výrobu pokročilých inkjet systémů. Od svého založení v roce 2005 se Inkdustry zaměřuje na neustálé technologické inovace, což jim umožňuje poskytovat vysoce kvalitní a spolehlivé řešení pro průmyslové značení. Jejich moderní výrobní zařízení a hluboká odborná znalost v oblasti inkjet technologií zajišťují, že každý systém je vyroben s maximální přesností a kvalitou.

Partnerstvím s Inkdustry zajišťujeme našim zákazníkům špičkové technologie pro značení, které splňují i ty nejnáročnější požadavky.

inkdustry
Markoprint
play_arrow

Markoprint

Markoprint je náš inovativní partner pro všechna řešení v oblasti značení. S širokým spektrem tiskových systémů a technologií, které splňují všechny zákaznické požadavky, poskytuje vysoce kvalitní produkty "Made in Germany". Nabízejí řešení pro různé průmyslové prostředí, včetně farmaceutického a automobilového průmyslu.

Díky spolupráci s Markoprint poskytujeme našim zákazníkům špičková značení a kódování.